Yasal Uyarı

Son güncelleme:: 1 Eylül 2010

Paranix web sitesine hoş geldiniz (“Web Sitesi”).

Web Sitesi, Omega Pharma N.V. (“Omega”, “bizler” veya “biz”) tarafından işletilmektedir.

Yasal Uyarıyı onaylamanız ve geçişiniz

Bu Web Sitesine erişerek onu kullandığınız zaman, Yasal Uyarıyı gözden geçirmiş ve onu onaylamış oluyorsunuz.

Web Sitesi, onun içeriği ve bu Yasal Uyarı zaman zaman, önceden haber vermeksizin, güncellenebilir veya üzerinde değişiklik yapılabilir. Böyle bir güncelleme veya değişiklikten sonra bu Web Sitesine erişmeniz ve onu kullanmanız durumunda, gerçekleştirilmiş olan bu tür güncellemeler ve değişikliklerden herhangi birisi sizin için bağlayıcı olacaktır. Dolayısıyla, lütfen bu Yasal Uyarıyı belirli zaman aralıklarında gözden geçirin.

Web Sitesinin Ulaşılabilirliği

Bu Web Sitesi Avrupa Birliği yasaları ve düzenleyici yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmıştır, ve yalnızca Avrupa Birliğinde ikamet edenler tarafından kullanılması amaçlanmıştır. Web Sitesine erişim, bazı kimseler için veya Avrupa Birliği dışında bulunan bazı ülkelerde yasal olmayabilir. Eğer bu Web Sitesine Avrupa Birliği dışındaki bir yerden eriştiğiniz zaman, konuyla ilgili riskler ve sorumluluklar kendinize ait olacaktır.

Tıbbi Tavsiye Kaynağı Değildir

Bu Web Sitesi ve bu Web Sitesi içerisinde bulunan içerik genel bir biçimde sunulmuştur ve mevcudiyeti sadece bilgilendirmeye yöneliktir. Web Sitesi ve onun içeriğinin amacı ne profesyonel doktor tavsiyesinin yerini almak ne de o şekilde tavsiyede bulunmaktır. Bu Web Sitesinin içerisinde bulunan hiç bir şey, tıbbi teşhis veya tedavi olmayı amaçlamamakta veya o şekilde kullanılmamalıdır. Herhangi bir sağlık durumu ve tedavisi ile ilgili olarak, her zaman doktorunuzun veya nitelikli sağlık uzmanının tavsiyesine baş vurun. Bu Web Sitesinde okuduğunuz herhangi bir şey dolayısıyla, hiç bir şekilde doktor tavsiyesini göz ardı etmeyin veya doktora danışmakta geç kalmayın.

Ürün ve/veya hizmet bilgileri

Web Sitesi tarafından sağlanan bilgiler ülkeden ülkeye değişmektedir, ve her ülkede, ürünler ve/veya hizmetlerin tamamını bulmak mümkün olmayabilir. Bir ürün veya hizmetten bahsedilmiş olması, o ürün veya hizmetin ülkenizde mevcut olduğu veya olacağı anlamına gelmez. Bu Web Sitesinde konusu geçen ürünler veya hizmetler, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak mevzuat açısından farklı koşullara tabi olabilirler. Bu Web Sitesinde mevcut olan hiç bir şeyden, ilgili ülkede kullanılmasına izin verilmeyen bir ürün veya hizmetin bir tanıtımı veya reklamı olduğu anlamı çıkarılmayacaktır.

Telif hakkı ve bilgilerin kullanılması

Bu Web Sitesi ve onun içeriği, Omega’nın mülkiyetinde olup, onun tarafından denetlenir ve telif hakları ile ilgili yasalar tarafından korunur. Sadece kişisel ihtiyacınız ve ticari olmayan kullanımınız için bu Web Sitesinden, metinler, görüntüler, sesle ilgili ve görsel yapıtlar dahil olmak üzere, bilgilere erişebilir ve onları indirebilirsiniz, ancak Web Sitesi ve onun içeriği üzerinde herhangi bir değişikliğe veya daha sonra çoğaltılmasına izin verilmez. Web Sitesi veya onun herhangi bir içeriğini dağıtamaz, üzerinde değişiklik yapamaz, aktaramaz, yeniden kullanamaz veya ilan edemezsiniz. Omega, Web Sitesinde bulunan bilgileri kullanmanızın, üçüncü şahıslara ait hakların herhangi birisinin ihlal edilmeyeceği güvencesini size vermez. Size, bu paragraf içerisinde bahsedildiği gibi kullanmak ile ilgili sınırlı yetkiler dışında, bu Web Sitesi ve onun içeriğinin herhangi bir parçasıyla ilgili herhangi bir lisans veya başka bir hak verilmez.

Ticari markalar

Bu Sitede bulunan ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari giyimler ulusal ve uluslararası yasalar tarafından korunmaktadır. Omega tarafından önceden verilmiş bir müsaade olmaksızın bunların herhangi birisi, hiç bir şekilde kullanılamaz. Bu şekilde olan ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari giyimler ile ilgili hiç bir lisans veya hak, Omega’nın açık şekilde verdiği yazılı bir izin olmaksızın, size verilmez veya takdim edilmez.

Güvenceye dair sorumluluğun reddi

Omega, Web Sitesi ve onun içeriğinin doğru ve güncel tutulması hususunda makul her türlü çabayı göstermektedir; ancak, Web Sitesi ve onun içeriğinin kesinliği ve eksiksiz olması ile ilgili herhangi bir sorumluluğu temsil etmiyor veya o konuda güvence vermiyoruz.

WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ “HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMADAN” SUNULMAKTADIR. OMEGA, WEB SİTESİ VE İÇERİĞİNİN EKSİKSİZLİĞİ, KESİNLİĞİ, ERİŞİLEBİLİRLİĞİ, İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUĞU KONUSUNDA GÜVENCE VERMEK İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. CHEFARO, WEB SİTESİ VE İÇERİĞİNİN, KİRLETİCİ VE YIKICI ÖZELLİKLERE SAHİP OLABİLECEK VİRÜSLER, SOLUCANLAR VE DİĞER YAZILIM PROGRAMLARINDAN ARINDIRILMIŞ OLDUĞU HUSUSUNDA HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU TEMSİL ETMEZ VE GÜVENCE VERMEZ.

BU WEB SİTESİ VE İÇERİĞİNİ OLUŞTURMAK VEYA ONU BARINDIRMAKLA İLGİLİ OLAN NE, OMEGA, NE OMEGA PHARMA GROUP’UNUN DİĞER HERHANGİ BİR ŞİRKETİ, NE DE DİĞER HERHANGİ BİR ŞAHIS, WEB SİTESİ VE ONUN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ ERİŞME, KULLANMA, KULLANAMAMA, GÜVENİLİR KABUL ETME, VEYA HERHANGİ BİR HATA VEYA İHMALDEN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, KAZA ESERİ OLAN, ONLARIN SONUCU OLAN, DOLAYLI VEYA CEZA GEREKTİREN HERHANGİ BİR HASAR KONUSUNDA SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Bazı yargı bölgelerinde belirli güvencelerin ve yükümlülüklerin hariç tutulması ve/veya sınırlandırılmasına müsaade edilmese de, bu tür istisnalar ve/veya sınırlandırmalar sizin için geçerli olmayabilir.

Geçerli yasa ve yetkili mahkeme

Bu Web Sitesi ve onun içeriği ile ilgili herhangi bir iddia Belçika yasaları tarafından değerlendirilip yönetilecektir. Bu Web Sitesini kullanırken, Belçika mahkemelerinin yargılama yetkisini onaylamış oluyorsunuz.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Bu Web Sitesi ve onun içeriği, Omega tarafından denetlenmeyen ve bu Yasal Uyarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine yapılan atıfları ve bağlantıları barındırır. Bu atıflar ve/veya bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur ve Omega, diğer bu tür web sitelerinden veya ilgili atıflardan veya bağlantılardan kaynaklanan herhangi bir zarar veya hasar konusunda yükümlü olmayacaktır. Lütfen, böyle farklı web sitelerine yapacağınız ziyaretlerden yalnızca kendiniz sorumlu olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.

Web Sitesine dışardan bağlantılar

Önceden Omega’nın yazılı onayı olmaksızın, üçüncü şahıs bir web sitesinde, ne Web Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir iş çevirme, derin bağlantı oluşturma, yansıtma, veya tekrar-aktarmaya, ne de Web Sitesi veya içeriğinden alıntı yapma veya bütün veya parça halinde kullanmaya müsaade edilmez. Eğer bizim Web Sitemize bağlantı oluşturmakla ilgileniyorsanız, lütfen aşağıda verilen adresten bizimle bağlantıya geçin.

Gizlilik Politikası

Bu Web Sitesini kullanmanız, ayni zamanda bizim Gizlilik Politikamıza da tabidir.

Bizimle irtibata geçin

Bu Yasal Uyarı hakkında herhangi bir sorunuz bulunuyorsa, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Omega Pharma NV
Venecoweg 26
9810 Nazareth